سواحل زیبای آنتالیا و نکات گردشگری مربوط به آنها
همیشه در سفر به هر شهر جدیدی هزاران سوال در ذهنمان وجود دارد که دوست داریم درباره ی آن شهر بدانیم . آنتالیا یکی از جذاب ترین مقاصد توریستی برای ایرانیان در ترکیه است . ما در این مقاله قصد داریم شما را با سواحل دیدنی آنتالیا آشنا کنیم تا تمامی سوالاتتان درباره ی این شهر برطرف شود .

بدون اغراق میتوان گفت آنتالیا یکی از برترین شهرهای ترکیه است که نمیتوان از دیدن سواحل آن گذشت .

ساحل لارا ساحلی پوشیده از شن ها سفید است گویی که برف باریده و همه جا را سفید کرده . شما میتوانید لحظاتی به یاد ماندنی در این ساحل داشته باشید . این ساحل 450 هکتاری خدمات بسیاری را درون خود گنجانده . رستوران های ساحلی با غذاهایی متنوع و خوش طعم ، باشگاه های ساحلی با برنامه های مهیج ، کافه و کلاب های شبانه تنها بخشی ازامکاناتی است که در ساحل لارا در اختیارتان قرار میگیرد .

دومین ساحل زیبای شهر آنتالیا ساحل سیده است . این ساحل در فاصله ی 65 کیلومتری شهر آنتالیا قرار گرفته . این ساحل نیز همچون ساحل لارا با برترین امکانات پذیرای توریستان و گردشگران آنتالیاست .

ساحل چیرالی از دیگر سواحل محبوب و پرطرفدار در آنتالیا است . این ساحل جزء معدود سواحلی است که در چهار فصل سال پذیرای میهمانان و گردشگران است پس فرصت رفتن به آنجا را از دست ندهید .

ساحل فاز لیس که همه آن را با نام ساحل فیروزه ای میشناسند از جذاب ترین سواحل آنتالیاست .

از دیگر سواحل زیبا و منحصر به فرد در این شهر توریستی تفریحی ساحل کینیالتی است . این ساحل تنها چند مایل در آنتالیا فاصله دارد پس برای رفتن به آن برنامه ریزی کنید و زمان تان را به خوبی کنترل کنید . مناظر خارق العاده ی این ساحل نباید از لنز دوربین تان دور بماند .

آخرین ساحلی که میخواهیم به شما معرفی کنیم ساحل زیبای پاترا است . این ساحل تا مرکز شهر تنها چند ساعت فاصله دارد . برای رفتن به آنجا کافیست یک تاکسی اجاره کنید تا به راحتی خودتان را به آنجا برسانید . لاک پشت ها در زمان هایی خاص به این ساحل می آیند و تخت گذاری میکنند پس حسابی برای دیدن آنها حواستان را جمع کنید .

نکاتی ضروری درباره ی سفر به شهر زیبای آنتالیا
1- سواحل برگ ، بلک ، آسپندوس ، پارک ملی ، کوبرولوکانیون ، ماناوگات ، سیده ، آلارهان و آلاینا به شدت پیشنهاد میشود .

2- این ساحل توریستی دارای 2 ساحل محبوب و پرطرفدار است یکی ساحل لارا که در قسمت شرقی آنتالیا قرار گرفته و دیگری ساحل کنی آلتی که در قسمت غربی آنتالیا قرار گرفته .

3- اگر فصل تابستان را برای سفر به آنتالیا انتخاب کرده اید کرم ضدآفتاب تان را حتما همراهتان ببرید .

4- آب و هوای مدیترانه ای آنتالیا برای همه ی توریستان خوش و دلنشین است ولی در کل پیشنهاد میکنیم ماه های فرورین تا آبان را برای سفر انتخاب کنید .

5- تور هزار و یک شب در آنتالیا طرفداران بیشماری دارد ، پیشنهاد میکنیم از این تور استفاده کنید .

6- حتما در همه جا پول نقد همراه داشته باشید .

7- کمی ترکی حرف زدن بلد باشید .

8-امتجان کردن غذاهای لذیذ و رنگارنگ ترکی برای همه واجب است .
همین الان

تور خودتو بساز